• Záhradka do triedy

• 23. 2. 2022
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Záhradka do triedy .

Naši tretiaci a štvrtáci sa zapojili do súťaže, ktorú zorganizoval obchodný reťazec Kaufland. Získali tak balík na pestovanie rastlín. Po vypestovaní záhradky majú šancu vyhrať pre svoju školu super ceny. Držíme im palce!

Žiaci si vytvorili jedinečné kvetináče, kde zasadili svoju rastlinku. Niektorí sa už radujú, že semienko vyklíčilo.

• Póla radí deťom

• 23. 2. 2022
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Póla radí deťom .

Na prvom stupni nás svojou návštevou potešila pani policajtka. Tá žiakom hravou a zaujímavou formou priblížila, ako sa majú správať na ceste. Vysvetlili si, ako majú prechádzať cez cestu, z čoho sa skladá bicykel. Dozvedeli sa dôležitosť reflexných prvkov na cestách. Stretnutie bolo pre žiakov veľkým zážitkom.

• Úspechy našich žiakov

• 23. 2. 2022
        • Minulý týždeň sa uskutočnilo obvodové kolo recitačnej súťaže KRÁSA SLOVA. Našu školu reprezentovali traja žiaci, ktorí dosiahli úspechy v týchto kategóriách:

2. kategória - próza: Terézia Matejíčková (6.roč.), 2. miesto

2. kategória - poézia:  Matej Zagrapan (6.roč.), 1. miesto

3. kategória - próza:   Andrej Vajčovec (8.roč.), 1. miesto

Všetci súťažiaci postupujú do okresného kola.

Viliam Lipták, žiak 8. ročníka, úspešne reprezentoval našu školu v olympiáde z nemeckého jazyka. Z okresného kola postúpil do krajského kola, kde získal veľmi pekné 3. miesto v náročnej konkurencii.

Žiaci II. stupňa sa počas I. polroka zapojili do zaujímavej súťaže zo slovenského jazyka YPSILON JE HRA. Súťaž bola zameraná na čitateľskú gramotnosť a jazykovú tvorivosť. Viacerí zo zúčastnených dosiahli vysokú percentuálnu úspešnosť.

VŠETKÝM SRDEČNE BLAHOŽELÁME A DRŽÍME PALCE PRI DOSAHOVANÍ ĎALŠÍCH ÚSPECHOV!

• Už som školák

• 14. 2. 2022
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Už som školák .

K prváčikom zavítala vzácna návšteva, ktorá si pre nich pripravila rôzne úlohy. Preverila ich šikovnosť a obratnosť. Oni ukázali, že plniť takéto úlohy je pre nich hračka. A tak sa oficiálne stali bystrými žiakmi našej školy.

• Zdravý pohyb na snehu

• 11. 2. 2022
        • V dňoch 7.2.- 11.2.2022 si žiaci 8. ročníka užili skvelý týždeň plný pohybu, oddychu a zábavy na lyžiarskom výcviku v lyžiarskom stredisku GAJUZ v Oščadnici.